• Modlmy się do Świętej Gemmy Galgani

  Do św. Gemmy Galgani

  3,00 

  Na stanie

  Publikacja zawiera modlitwy za wstawiennictwem włoskiej stygmatyczki, rozmiłowanej w Jezusie Ukrzyżowanym. Już jako dziecko Gemma wykazywała się wielką pobożnością i dojrzałością, a dzieciństwo nie oszczędziło jej cierpień.O jej wstawiennictwo modlił się każdego dnia o. Pio, dla którego była wzorem oddania się Bogu i wytrwałej pracy nad sobą. Modlitwa Świętej Gemmy (I) Oto ja u Twych najświętszych stóp, drogi Jezu, trwam, aby w każdej chwili okazywać Ci moją wdzięczność za wszystkie znaki łaskawości, których mi udzieliłeś i których jeszcze chcesz mi udzielać. Ile razy Cię wzywałam, o Jezu, zawsze mnie pocieszałeś, ilekroć uciekałam się do Ciebie, zawsze doznawałam pokrzepienia. Jak mam Ci dziękować, drogi Jezu? Dziękuję Ci, lecz pragnę jeszcze innej łaski. O mój Boże, jeśli taka Twoja wola... (wymienić prośbę). Gdybyś nie był wszechmogący, nie zwracałabym się do Ciebie z tym błaganiem. O Jezu, zmiłuj się nade mną! Niech we wszystkim spełni się Twoja najświętsza wola. Amen. Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu.  

  Spis treści

  KLEJNOT Z TOSKANII MODLITWY Modlitwa Świętej Gemmy (I) Modlitwa Świętej Gemmy (II) Modlitwa Świętej Gemmy (III) Modlitwa do Świętej Gemmy (I) Modlitwa do Świętej Gemmy (II) Modlitwa do Świętej Gemmy (III) Do Świętej Gemmy Galgani za samotnych Modlitwa o dobre przyjmowanie cierpienia Łączę się z cierpiącymi za wstawiennictwem Świętej Gemmy Dziękuję za wszystko Ofiarowanie Bogu siebie w cierpieniu i chorobie Adoracja Ran Chrystusa Za wstawiennictwem Świętej Gemmy do Chrystusa cierpiącego O świętość życia Litania do Świętej Gemmy Galgani Koronka do Świętej Gemmy Galgani Hymn do Świętej Gemmy Miłująca Gemmo Uwielbienie Świętej Gemmy
 • Módlmy się do Świętego Ignacego Loyoli
  • Modlitwa Świętego Ignacego do Boga w Trójcy Jedynego o umocnienie.
  • "Duszo Chrystusowa"
  • "Odwieczny Panie wszystkich rzeczy"
  • "Zabierz, Panie, i przyjmij"
  • Modlitwa Świętego Ignacego o zdrowie matki, dziecka i o szczęśliwy poród.
  • Modlitwa za wstawiennictwem Świętego Ignacego Loyoli o szczęśliwy poród i wychowanie dziecka w wierze.
  • O owocne przeżycie rekolekcji.
  • 2 Litanie do Świętego Ignacego.
  • Nowenna do Świętego Ignacego Loyoli.
  • Kwadrans szczerości, czyli rachunek sumienia wg Świętego Ignacego.
  • Wybrane myśli Świętego Ignacego Loyoli.
 • Módlmy się do świętego Izydora

  Do Świętego Izydora

  3,00 

  Na stanie

  Wspomnienie liturgiczne Świętego w Kościele katolickim przypada 15 maja. Święty jest patronem rolników, Madrytu, Saragossy i diecezji kieleckiej. Publikacja zawiera modlitwy z prośbami o urodzaj, dobrą pogodę, o obfite zbiory. W książeczce znajdują się także modlitwy dziękczynne, pieśni, Litania do Świętego Izydora, modlitwa odmawiana w dniu Matki Bożej Siewnej oraz nowenna rolników.
 • Droga Krzyżowa z błogosławioną Anną Katarzyną Emmerich
  Modlitewnik zawiera krótki biogram błogosławionej Anny Katarzyny Emmerich, rozważania Drogi Krzyżowej według jej wizji oraz Litanię do Jezusa modlącego się i cierpiącego w Ogrodzie Oliwnym na podstawie Pisma Świętego i wizji Błogosławionej Anny Katarzyny Emmerich.

 • Publikacja stanowi zbiór modlitw za wstawiennictwem Sługi Bożego ks. Stanisława Sudoła, kapłana diecezji sandomierskiej. Za pośrednictwem polskiego Jana Vianney'a modlimy się o świętość kapłanów oraz o nawrócenie i dobrą spowiedź dla grzeszników. Modlitewnik zawiera życiorys ks. Stanisława Sudoła, modlitwę o beatyfikację Sługi Bożego oraz modlitwy za jego wstawiennictwem. Modlitwa o beatyfikację Sługi Bożego Ks. Stanisława Sudoła i o łaski za Jego wstawiennictwem Wszechmogący Wieczny Boże, dziękujemy Ci za to, że dałeś Kościołowi gorliwego kapłana, Księdza Stanisława Sudoła, który przez naśladowanie Chrystusa, zawierzenie Matce Najświętszej, modlitwę i ascezę ukazał żywy obraz miłosiernego Ojca, pochylającego się nad każdym człowiekiem, jako swoim umiłowanym dzieckiem. Udziel nam za jego przyczyną łaski… i spraw, aby Twój Sługa, Ksiądz Stanisław Sudoł został zaliczony w poczet błogosławionych Kościoła świętego. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen. Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu… Imprimatur: † Krzysztof Nitkiewicz Biskup Sandomierski Sandomierz, 14 kwietnia 2014 r. Spis treści Na wzór św . Jana Marii Vianney`a…, czyli życie i działalność ks . Stanisława Sudoła MODLITWY Modlitwa o beatyfikację sługi Bożego ks. Stanisława Sudoła Uwielbienie Boga za kapłanów Modlitwa za kapłanów za wstawiennictwem ks. Stanisława Sudoła O wytrwałość dla kapłanów Codzienna modlitwa za kapłana Modlitwa za wspólnotę parafialną Modlitwa za spowiedników Modlitwa o dobrą spowiedź za wstawiennictwem ks. Stanisława Sudoła O nawrócenie grzeszników Modlitwa o godne przeżycie Mszy Świętej za wstawiennictwem ks. Stanisława Sudoła O łaskę służenia z miłością Służyć Jezusowi O ufność w wypełnianiu powołania Duchu Święty, obdarz mnie łaską wiary O odwagę w słusznej sprawie Modlitwa o prowadzenie ku świętości Modlitwa o prowadzenie ku świętości za wstawiennictwem ks. Stanisława Sudoła Modlitwa o pokorę za wstawiennictwem ks. Stanisława Sudoła O pokorę Podziękowanie za przykład życia ks. Stanisława
 • Modlitewnik za wstawiennictwem Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego

  PRZYSZŁY BŁOGOSŁAWIONY KARDYNAŁ STEFAN WYSZYŃSKI

  Publikacja stanowi zbiór modlitw za wstawiennictwem Czcigodnego Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia, niezłomnego Pasterza i opatrznościowego Męża stanu. Za jego pośrednictwem módlmy się się o świętość kapłanów oraz o nawrócenie i dobrą spowiedź dla grzeszników. Modlitewnik zawiera życiorys Prymasa Stefana Wyszyńskiego, modlitwę o beatyfikację oraz modlitwy za wstawiennictwem Prymasa.
 • Módlmy się do sw Moniki

  Módlmy się do św. Moniki

  3,00 

  Na stanie

  Modlitewnik zawiera krótki biogram Świętej, litanie, nowennę i koronkę oraz modlitwy do św. Moniki. Znajdują się w nim także modlitwy za jej wstawiennictwem: modlitwy żony i matki, modlitwy w intencji małżonka, modlitwę za przyjaciółki, modlitwę o pojednanie i w intencji teściowej.
 • Rozważania różańcowe z kard. Stefanem Wyszyńskim

  Pierwsze wiadomości o beatyfikacji prymasa Stefana Wyszyńskiego pojawiły się już w 2019 r. Na tę podniosłą uroczystość, która pierwotnie miała odbyć się 7 czerwca 2020 r., czekamy jednak nadal. Ale przecież „Czas to miłość”, jak powiedział przyszły Błogosławiony. Kardynał Kazimierz Nycz przesunięcie uroczystości beatyfikacyjnej prymasa Stefana Wyszyńskiego podsumował w następujących słowach: „Bóg dał nam dodatkowy czas na lepsze przygotowanie się do beatyfikacji”. Dlatego zasadnym wydaje się pogłębiona modlitwa w tej intencji, ale też wczytanie się w wypowiedziane niegdyś przez kardynała Wyszyńskiego słowa i próba przeniesienia ich do rzeczywistości naszego, tak często uwikłanego w problemy i troski życia.

 • Promocja!

  Prymas Stefan Wyszyński ZESTAW

  6,00  5,00 

  Na stanie

  Zestaw dwóch modlitewników:

  Módlmy się... Rozważania różańcowe z kard. Stefanem Wyszyńskim + Modlitewnik za wstawiennictwem Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego - W oczekiwaniu na beatyfikację

   

 • w czasie chorób i epidemii w czasie chorób i epidemii

  W czasie chorób i epidemii

  3,00 

  Na stanie

  Publikacja stanowi zbiór modlitw do Świętych, za wstawiennictwem których możemy modlić się w czasie chorób i epidemii. Modlitewnik zawiera m.in. Hymn i Nowennę do Świętego Rocha, Koronkę do Opatrzności Bożej. Znajdziemy w nim także Modlitwę do Świętej Rozalii o oddalenie bicza gniewu Bożego i Modlitwę papieża Leona XIII do Świętego Michała Archanioła.
 • Do Świętego Jakuba

  3,00 

  Na stanie

  Publikacja zawiera modlitwy za wstawiennictwem jednego z 12 Apostołów Jezusa Chrystusa – Świętego Jakuba. Dzięki swojemu żywiołowemu usposobieniu nazywany był „synem gromu”, a jego niezwykłe życie przybliżą karty modlitewnika. Działalność Świętego Jakuba sprawiła, że na swojego patrona obrali go m.in. rybacy, aptekarze, robotnicy i wojskowi, a przede wszystkim pielgrzymi. Modlitwa w intencji podróżnych O Boże, Ojcze miłosierdzia, który wszystko stworzywszy, wszystko opatrujesz, chowasz i nad wszystkim z dziwną miłością czuwać nie przestajesz. Ty każdemu stworzeniu Twemu naznaczasz pokarm i dajesz przytułek. Ty ptaków szukających żywności uczysz dróg powietrznych i szczęśliwie na powrót do gniazda je przywodzisz. Ciebie prosimy, Panie! Dobroci nieskończona, bądź miłościw podróżnym, miej ich w opiece ojcowskiej Twojej, pocieszaj we wszystkich złych przygodach, obdarz ich męstwem potrzebnym do znoszenia wszelkich przeciwności, uzdrawiaj w chorobach, broń od zwątpienia w Twoją opiekę, wybawiaj od wszelkich niebezpieczeństw, daj im aniołów Twoich za stróżów i przewodników i powróć ich szczęśliwie do domu. Bądź im, Panie, miłościw pośród obcych, jakoś był miłościw Tobiaszowi i Józefowi. Bądź dla nich Ojcem i Matką, którzy w Tobie jednym obronę i bezpieczeństwo znaleźć mogą, a pociesz nas wszystkich. Przez Pana naszego, Jezusa Chrystusa, Odkupiciela i Zbawiciela. Amen.

  Spis treści

  Syn Gromu MODLITWY Modlitwa do św. Jakuba Starszego Apostoła Modlitwa do św. Jakuba Modlitwa za służbę zdrowia Modlitwa w intencji pielęgniarek, ratowników medycznych i sanitariuszy Za chorych Modlitwa lekarza Modlitwa farmaceuty Za robotników Modlitwa o odwagę w wypowiadaniu prawdy Za męczenników O odwagę potrzebną do bycia blisko Ciebie O odwagę do przyznawania się bycia katolikiem O odwagę dla tych, którzy boją się mówić o Panu O odwagę do przyjmowania woli Bożej i wiary, która prowadzi do krzyża Przed pielgrzymką Modlitwa w intencji podróżnych Za pielgrzymów Modlitwa za podróżujących Modlitwa przed podróżą (I) Modlitwa przed podróżą (II) Błogosławieństwo przed podróżą Błogosław wszystkim, którzy wyjeżdżają Za biednych Za żebraków Za ubogich Za wzgardzonych i poniżanych Za wdowy i sieroty Za bezrobotnych Prośba o opanowanie i łagodność Litania do św. Jakuba Apostoła Nowenna do Świętego Jakuba Apostoła
 • Do Świętego Rocha

  3,00 

  Na stanie

  Publikacja zawiera modlitwy za wstawiennictwem Świętego Rocha, patrona ludzi odrzuconych, fałszywie oskarżonych oraz cierpiących na choroby skóry. Święty jest także patronem zwierząt domowych. W książce znajdziemy jego barwny życiorys, a także modlitwy na różne okazje, w tym litanię i nowennę do Świętego Rocha. Modlitwa za osoby fałszywie oskarżane Boże, Ty każdego z nas znasz po imieniu. Często niestety zdarza się, że nasze imiona otoczone zostały fałszywymi pomówieniami, oskarżeniami czy niesprawiedliwymi plotkami. Wierzymy, że mamy przed Tobą swojego orędownika, Świętego Rocha, który niesłusznie posądzony, został skazany na więzienie. Pomimo doznanych tortur zachował cześć dla Twojego imienia i przebaczył oprawcom. Panie nasz, wyciągnij nad nimi swoją miłosierną dłoń i pomóż, aby prawda zwyciężyła. Nie pozwól, abyśmy załamali się i utracili godność dzieci Bożych pod wpływem złych słów i języków. Przez Chrystusa, naszego Pana. Amen.

  Spis treści

  Trudna droga do świętości Świętego Rocha MODLITWY Modlitwa o opiekę za wstawiennictwem Świętego Rocha Modlitwy ze wspomnienia liturgicznego Modlitwy w czasie zarazy Za służbę zdrowia O dar cierpliwości i ufności Modlitwa do Świętego Rocha o umiejętność rezygnacji z fałszywych zaszczytów O dar macierzyństwa Modlitwa za osoby fałszywie oskarżane Modlitwa rolnika W trosce o zwierzęta Za zwierzęta domowe Hymn o Świętym Rochu Litania do Świętego Rocha Nowenna do Świętego Rocha Nowenna nieustająca do Świętego Rocha