• Módlmy się… Nowenna do Bożego Narodzenia Módlmy się… Nowenna do Bożego Narodzenia
  Nowenna do Bożego Narodzenia jest jednym ze sposobów na dobre przeżycie czasu oczekiwania na uroczystość Narodzenia Pańskiego. Publikacja zawiera tekst Nowenny do Bożego Narodzenia wraz z nutami oraz Nowennę i Litanię do Dzieciątka Jezus.  

  Spis treści:

  Nowenna do Bożego Narodzenia Nowenna do Dzieciątka Jezus Litania do Dzieciątka Jezus
 • Modlitewnik Opowieści bożonarodzeniowe dla dzieci zawiera opowiadania wraz z modlitwami na każdy świąteczny dzień. Przedstawione treści pomogą dzieciom owocnie przeżyć czas Bożego Narodzenia, pobudzą ich wyobraźnię, jak również skłonią do refleksji i zadumy, a rodzicom dadzą radość z możliwości wspólnego czytania.   Podziękowanie za święta Synu Boga żywego, dziękuję Ci za ten czas świąt Bożego Narodzenia. To w te dni mogłem się spotkać z moimi najbliższymi, z tymi, których bardzo kocham, lecz codzienne obowiązki nie pozwalają się nam widywać zbyt często, dlatego szczególnie jestem wdzięczny za ten czas radości. Napełniony słowem Bożym czuję, że stałeś mi się bliższy. Dziękuję Ci również za to. Proszę, abyśmy wszyscy spotkali się w kolejnym roku i wspólnie cieszyli się z Twoich narodzin. Amen.

  Spis treści:

  WSTĘP Modlitwa przed Bożym Narodzeniem WIGILIA Opowiadanie Przygoda Josego Modlitwa o zrozumienie potrzeb bliźnich Podziękowanie za Syna Bożego PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT Opowiadanie Mały – wielki Jaś Prośba o czynienie dobrych uczynków Podziękowanie za ludzi dokoła mnie DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT Legenda kalabryjska o ucieczce do Egiptu Prośba o opiekę Podziękowanie za święta
 • Brak w magazynie
  Brak w magazynie

  Opowieści wigilijne

  3,00 

  Brak w magazynie

  Książeczka zawiera piękne opowiadania dla dzieci, które wprowadzą najmłodszych Czytelników w tajemnicę świąt Bożego Narodzenia. Publikacja opatrzona jest akwarelami znanej ilustratorki książek dla dzieci Agnieszki Korfanty.
 • Modlitewnik Tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe dla dzieci zawiera opis przebiegu wieczerzy wigilijnej i krótkie opisy zwyczajów świątecznych, takich jak kolędowanie, łamanie się opłatkiem, jemioła i choinka. Na końcu książeczki znajduje się także modlitwa o dobre przeżycie świąt Bożego Narodzenia.   Świeca Bożonarodzeniowa Symbolizuje światło Jezusa Chrystusa. Zapalana jest przez rodziców w trakcie uroczystej kolacji. Zazwyczaj ma biały kolor, a zdobią ją zielone lub też czerwone elementy. Zwyczaj ten przyszedł do nas z Holandii, gdzie to bogato dekorowane świece ustawiano przed domami. W ten sposób zapraszano do swojej rodziny Najświętszą Panienkę i Świętego Józefa, aby Jezus Chrystus przyszedł na świat w sercach wszystkich ludzi.

  Spis treści:

  Tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe Modlitwa po wieczerzy Opłatek Pierwsza gwiazda Wolne miejsce przy stole Tradycyjne potrawy Choinka Jemioła Szopka Świeca Bożonarodzeniowa Kolędy i pastorałki Pasterka Kolędnicy Modlitwa o dobre przeżycie świąt
 • Nie bój się!

  2,50 

  Na stanie

  Tomik zawiera cytaty z myśli osób duchownych, a także optymistyczne cytaty z Pisma Świętego i z psalmu responsoryjnego. Temat ich skupia się wokół strachu oraz pokonania go dzięki ciągłej opiece Pana Jezusa.
 • Brak w magazynie
  Brak w magazynie

  Uśmiechnij się!

  2,50 

  Brak w magazynie

  Myśli osób świeckich i duchownych oraz fragmenty z Pisma Świętego zawarte w tym tomik naprawdę wywołują uśmiech na twarzy. Jednocześnie podkreślają, że przyczyną najgłębszej radości może być tylko Chrystus.
 • Pan dobry dla wszystkich

  2,50 

  Na stanie

  Tomik zawiera cytaty z myśli osób duchownych, a także optymistyczne cytaty z Pisma Świętego i z psalmów responsoryjnych. Cytaty skupiają się wokół tematu miłości oraz dobroci Jezusa Chrystusa.
 • W imię miłości

  2,50 

  Na stanie

  Tomik zawiera cytaty z myśli osób duchownych oraz świeckich, a także optymistyczne cytaty z Pisma Świętego. Temat książeczki skupia się wokół miłości Boga względem ludzi.
 • Pan mnie wybawił

  2,50 

  Na stanie

  Książeczka zawiera cytaty z Pisma Świętego oraz z psalmów responsoryjnych. Główny temat tomiku skupia się wokół pełnych optymizmu cytatów o dobroci oraz miłosierdziu Pana.
 • Bóg mnie kocha

  2,50 

  Na stanie

  Tomik zawiera głównie radosne cytaty zaczerpnięte z Pisma Świętego. Tematem przewodnim książeczki jest miłość Boga do każdego człowieka.
 • Pan blisko mnie

  2,50 

  Na stanie

  Tomik zawiera sentencje osób duchownych oraz fragmenty z Pisma Świętego, które w budujący sposób podkreślają działanie Boże w naszym życiu. Uświadamiają także, że Bóg wybawia od zła.
 • Bóg podtrzymuje moje życie

  2,50 

  Na stanie

  Tomik zawiera cytaty z myśli osób duchownych, a także optymistyczne cytaty z Pisma Świętego i z psalmu responsoryjnego. Temat ich skupia się wokół ufności względem Boga oraz oddania Mu się całkowicie.